Z državnega prvenstva invalidov v namiznem tenisu

WR9M4286_600x400

V Logatcu, v telovadnici Osnovne šole 8 talcev, se je v soboto, 10. oktobra 2015, odvijalo Državno prvenstvo invalidov v namiznem tenisu. Državno prvenstvo je organizirala ZŠIS-POK, za izvajanje prvenstva pa je poskrbelo Društvo invalidov Logatec.

WR9M4340_600x400

Na tekmovanju je nastopilo kar 91 tekmovalk in tekmovalcev, med njimi je bilo šest članov našega društva. Na Državno prvenstvo je Društvo paralitikov – PARAS se je sicer prijavilo sedem članov, in sicer: Jordan Jakin, Janez Bregar, Adi Rudolf, Jože Tomažin, Ivan Košec, Ivan Palčič in Zdravko Kišek. Dejansko se je DP udeležilo šest članov.

V kategoriji NT6 so se člani dobro odrezali, prvo mesto je zasedel Zdravko Kišek, drugo Ivan Košec in tretje Ivan Palčič. V kategoriji NT7 je Jože Tomažin zasedel tretje mesto. V kategoriji NT8 pa je Jordan Jakin zasedel odlično prvo mesto, Janez Bregar pa četrto.

WR9M4573_600x400

 Zapisal: Ivan Palčič